Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo

« Studeni 2020 »

E-usmjeravanje

Ispis statistike od 25. 10. 2017.

"Plastičnim čepovima do skupih lijekova"

Šah uz školu

Školski odbor

Školski Odbor

Školom upravlja Školski odbor. Školski odbor donosi odluke o usvajanju svih zakonima propisanih akata: školskog Statuta, pravilnika, godišnjeg plana i programa rada i drugih. Školski odbor prati cjelokupan rad škole te donosi odluke, rješenja, zaključke, upute i daje mišljenje o svim važnim pitanjima, materijalno-financijskim, imovinsko-pravnim, radno-pravnim, pedagoškim i svim drugim.

Odbor ima 7 članova.

Školski odbor OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo (mandat na vrijeme od četiri godine počinje teći od 3. travnja 2017. godine):

Ljiljana Bernatović Markota            profesorica hrvatskog jezika  predstavnik Učiteljskog vijeća                                                        predsjednik Školskog odbora
Snježana Ilić                              nastavnica razredne nastave predstavnik Vijeća radnika                                                              zamjenik predsjednika Školskog odbora
Marija Marjanović                       nastavnica razredne nastave predstavnik Učiteljskog vijeća
Vlatka Vasilj predstavnik Vijeća roditelja
Stjepan Vardić predstavnik osnivača Požeško-slavonske županije
Branko Rezo predstavnik osnivača Požeško-slavonske županije
Mario Majstorović predstavnik osnivača Požeško-slavonske županije

Školski odbor redovito se sastaje prema potrebi, a najmanje 4 puta godišnje. Sjednicama prema potrebi nazoče i drugi članovi, stručnjaci za određena područja, radi boljeg obavljanja radnih zadataka.

Članovi Školskog odbora uključuju se i u mnoge druge oblike života i rada Škole: članovi su raznih radnih povjerenstava, uključuju se u materijalno sponzorsko zbrinjavanje Škole, nazoče školskim proslavama, obilježavanjima važnijih dana i svim drugim značajnim zbivanjima.