« Prosinac 2020 »

Školski odbor

Školski Odbor

Školom upravlja Školski odbor. Školski odbor donosi odluke o usvajanju svih zakonima propisanih akata: školskog Statuta, pravilnika, godišnjeg plana i programa rada i drugih. Školski odbor prati cjelokupan rad škole te donosi odluke, rješenja, zaključke, upute i daje mišljenje o svim važnim pitanjima, materijalno-financijskim, imovinsko-pravnim, radno-pravnim, pedagoškim i svim drugim.

Odbor ima 7 članova.

Školski odbor OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo (mandat na vrijeme od četiri godine počinje teći od 31. ožujka 2021. godine):

Mirjana Dukmenić            profesorica biologije i kemije

predstavnica Učiteljskog vijeća                                                        predsjednica Školskog odbora
Pile Miškić                        diplomirani teolog predstavnik Učiteljskog vijeća                                                          zamjenik predsjednice Školskog odbora
Marija Marjanović                      nastavnica razredne nastave predstavnica svih radnika
Tomislav Benčić predstavnik Vijeća roditelja
Stjepan Vardić predstavnik osnivača Požeško-slavonske županije
Ana Galić predstavnica osnivača Požeško-slavonske županije
Stjepan Jakopović predstavnik osnivača Požeško-slavonske županije

Školski odbor redovito se sastaje prema potrebi, a najmanje 4 puta godišnje. Sjednicama prema potrebi nazoče i drugi članovi, stručnjaci za određena područja, radi boljeg obavljanja radnih zadataka.

Članovi Školskog odbora uključuju se i u mnoge druge oblike života i rada Škole: članovi su raznih radnih povjerenstava, uključuju se u materijalno sponzorsko zbrinjavanje Škole, nazoče školskim proslavama, obilježavanjima važnijih dana i svim drugim značajnim zbivanjima.