Datum objave: 17. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica

Poklon iz Metkovića!

Za našega đaka prvaka u PŠ Tominovac stigla je prekrasna donacija učiteljice Đurđice Čotić iz Metkovića. Učeniku je kupila novu školsku torbu, pernicu, pribor za Likovnu kulturu te bilježnice. Kolegica radi u vlastitom obrtu za poduku Grow'  Glow, sama izrađuje radne materijale, daje instrukcije te vodi kreativne i likovne radionice. Prošli tjedan na svome Instagram profilu grow_glow_ucionica objavila je da želi opremiti jedno dijete školskim priborom za školu. Javila sam se i odmah je potvrdno odgovorila. Od srca hvala učiteljici Đurđici na velikodušnom poklonu.

Tekst i fotografija: Tajana Andrišek Kamenčak, mag. prim. educ.

Krenula nova sezona Mat lige

U utorak 8. listopada 2024. učenici naše škole sudjelovali su u prvom kolu natjecanja iz matematike MAT LIGA. To je ekipno matematičko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola. Nastala je sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika i njihovih...