Autor: Martina Nikolić, 19. 6. 2017.

Dan škole obilježili smo u petak 9. lipnja 2017. prigodnim programom.

U prijepodnevnim satima u učionicama škole bili su izloženi likovno-literarni radovi te su se održale kreativne radionice i prezentacije. Na školskom igralištu održale su se sportske igre i natjecanja.

U kinodvorani u Kutjevu u 19 sati održana je završna školska priredba

Na Dan škole, u prijepodnevnim satima, u školi su se okupili učenici nižih razreda matične škole i devet pripadajućih područnih škola. U 9.00 za sve učenike pripremljen je doručak u školskoj kuhinji. U 9.30 počele su sportske igre na sportskom igralištu škole. Učenici su se natjecali u sportskim igrama: limenke i kocke (1.r.), trčanje u vreći (2.r.), nogomet i graničar (3. i 4.r.).

Pobjednička ekipa u igri limenke: 1.a razred; učiteljica Snježana Ilić

Pobjednička ekipa u igri kocke: 1.razred Područne škole Vetovo; učiteljica Marija Marjanović

Pobjednica u igri trčanje u vreći: Ines Ninić iz Područne škole Kula; učiteljica Ana Vidmar

Pobjednička ekipa u graničaru učenika trećih razreda: 3.r. Područne škole Vetovo; učiteljica Martina Škorvaga Zagrajšek

Pobjednička ekipa u graničaru učenika četvrtih razreda: 4.r. Područne škole Vetovo; učiteljica Ružica Glavaš

Pobjednička ekipa u nogometu: 3.b: učiteljica Jelena Romić

Čestitamo!

Sudci u nogometu: učitelj Ivo Marković, vjeroučitelji Pile Miškić i Miroslav Peroutka

I ove godine, u cilju razvoja dodatne tjelesne aktivnosti i poticanja bavljenja sportom svim odjelima razredne nastave (22) ravnatelj Miljenko Crnjac dodijelio je lopte.

Od 9.00 do 13.00 u prostorijama škole posjetitelji su razgledali likovno–literarnu izložbu učenika. Uz prekrasne  likovne i literarne radove uživali smo u kreativnim likovnim radionicama, društvenim igrama te u prezentaciji učenika nižih razreda pod naslovom: Mjesto u kojem živim.

Voditeljica likovno–literarne izložbe za niže razrede bila je učiteljica Anita Stojčević. Likovnu radionicu vodila je učiteljica Jelena Romić, a društvene igre učiteljica Kristina Barić. Prezentaciju su izradili učitelji razredne nastave i profesorica matematike i informatike Marijana Karničnik.

Voditeljica likovne izložbe i likovne radionice za više razrede bila je učiteljica Sanja Mišić.

Na Danu škole učenici nižih razreda koji su ušli u 10% nagrađenih na Međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“ primili su nagrade:

Ema Marić (učenica 3.r. Područne škole Vetovo; učiteljica Martina Škorvaga Zagrajšek)

Miletić Mihael (učenik 2.r. Područne škole Bektež; učiteljica Iva Ivanović)

Lučić Josipa (učenica 2.r. Područne škole Bektež; učiteljica Iva Ivanović)

Šipoš Jona (učenik 2.r.; učiteljica Kristina Barić)

Čestitamo!

Hvala svim učenicima i učiteljima koji su aktivno sudjelovali u Danu škole i svim posjetiteljima koji su svojim dolaskom uveličali ovaj dan!

Više fotografije pogledajte u fotogaleriji.
Fotogalerija priredbe.

Tekst i fotografije: Martina Škorvaga Zagrajšek