« Travanj 2024 »

Obavijesti...
Autor: Josip Mažar, 18. 6. 2018.

Kalendarski nam je sve bliže ljeto, za mnoge najljepše doba godišnje doba. Završila nam je još jedna nastavna godina, točnije završila je 15. lipnja. No, ne za sve učenike! Samo za one marljive koji su radili cijelu školsku godinu i tako zaradili dobre ocjene. One pak druge očekuje dopunski rad, pa se nadamo da će i oni dobro zasukati rukave i prionuti poslu.

Podjela svjedodžbi za učenike 1. – 7. razreda – 4. srpnja (srijeda) u 10:00 sati

Podjela svjedodžbi učenicima 8. razreda -  29. lipnja u 10:00 sati

Raspored za održavanje DOPUNSKOG RADA - počinje u utorak, 19. lipnja

od 8:00 sati

HRVATSKI JEZIK - učiteljica Anita Katić

MATEMATIKA – učiteljica Marijana Karničnik

POVIJEST - učiteljica Mihaela Markovac

od 10:00 sati

ENGLESKI JEZIK - učitelj Krunoslav Pavić

MATEMATIKA – učiteljica Marija Bajić i učitelj Josip Treger

POVIJEST - učiteljica Kristina Rupert

Raspored prijevoza učenika putnika

AUTOBUS I:          Bektež                                   7,00 sati

Poreč (selo)                          7,10 sati

Kula                                        7,15 sati

Ciglenik (selo)                       7,20 sati

Šumanovci (glavna cesta)   7,30 sati

AUTOBUS II:        Vetovo (raskrižje)     7,15 sati

Venje (selo)                7,25 sati

Mitrovac (selo)           7,30 sati

Novi Mitrovac             7,35 sati

Povratak poslije dopunskog rada u 11,45 sati oba autobusa.

Svi učenici pohađaju dopunski rad 14 sati (dva školska sata svaki dan). Nakon toga u dogovoru s učiteljem odlučuju o nastavku održavanja produžnog rada. Ukoliko ne bi zadovoljili biti će upućeni na popravne ispite u kolovozu.

Odlikašima čestitamo, baš kao i onima koji školsku godinu završavaju s nešto manjom ocjenom. Mnoge generacije osmih razreda osnovnih škola i završnih razreda srednjih škola se opraštaju i odlaze svatko svojim putem. Godine koje su proveli zajedno, bez obzira na sve, ostat će im u dugom i nezaboravnom sjećanju. Nadamo se da im je bilo lijepo ovdje i da će svojoj djeci danas sutra moći ispričati mnogo zanimljivih stvari koje su doživjeli i naučili u osnovnoj školi. Prije početka ljetnih praznika učenike 8. razreda očekuju i upisi u srednju školu. Sve obavijesti o upisima također mogu pronaći i na našoj web stranici.

Ljetni praznici su veselje za sve, ali nemojte zato zaboraviti nastaviti njegovati svoju kreativnost, upijati nova znanja i naučiti neke nove vrijednosti koje su vam potrebne u procesu odrastanja.

I za kraj treba spomenuti i pohvaliti nastavnike, učitelje i profesore te sve ostale djelatnike Škole koji su i ovu nastavnu godinu učenicima prenosili znanja, imali strpljenja za sve njihove nestašluke i brinuli se za učenike cijelo vrijeme njihovog boravka u školi. Svi oni će uskoro također na zaslužene godišnje odmore kako bi spremno dočekali novu školsku godinu. Kao i proteklih godina svi smo uložili jako puno truda u radu s učenicima i sudeći po onome što dobivamo kao povratnu informaciju od učenika, njihovih roditelja i ostatka lokalne zajednice uspjevamo svake godine biti sve bolji, zanimljiviji, kreativniji... Hvala svima na lijepim komentarima koje dobivamo od svih vas.

Nova školska godina 2018./2019. započinje 3. rujna.

Popis udžbenika i odgovarajućih radnih bilježnice objavljen je našim web stranicama te ga možete pogledati (popis je isti kao i prošle školske godine). Još jednom prenosimo obavijest da će Grad Kutjevo svim učenicima kupiti radne bilježnice i radne udžbenike i likovnu mapu (točne detalje za svaki razred pogledajte ovdje).

Želimo svima dugo i toplo ljeto te vesele i kreativne ljetne praznike!