Završila je još jedna nastavna godina - obavijesti!
Autor: Josip Mažar, 17. 6. 2019.

Kalendarski nam je sve bliže ljeto, za mnoge najljepše doba godišnje doba. Završila nam je još jedna nastavna godina, točnije završila je 14. lipnja. No, ne za sve učenike! Samo za one marljive koji su radili cijelu školsku godinu i tako zaradili dobre ocjene. One pak druge očekuje dopunski rad, pa se nadamo da će i oni dobro zasukati rukave i prionuti poslu. U nastavku pročitajte obavijesti oko dopunskog rada, prijevoza, podjele svjedodžbi i nabave udžbenika za iduću školsku godinu.

DOPUNSKI RAD

Svi učenici pohađaju dopunski rad 14 sati (dva školska sata svaki dan). Nakon toga u dogovoru s učiteljem odlučuju o nastavku održavanja produžnog rada. Ukoliko ne bi zadovoljili biti će upućeni na popravne ispite u kolovozu.

Raspored za održavanje DOPUNSKOG RADA - počinje u utorak, 18. lipnja

od 8:00 sati

ENGLESKI JEZIK - učiteljica Helena Kovačić

KEMIJA - učiteljica Mirjana Dukmenić

POVIJEST - učiteljica Mihaela Markovac

od 10:00 sati

MATEMATIKA – učiteljice Marija Bajić i Marijana Karničnik

Raspored prijevoza učenika putnika:

Ovčare                     7:00 sati

Vetovo (raskrižje)     7:00 sati

Lukač                       7:05 sati

Šumanovci (glavna cesta)     7:30 sati

Bektež                                   7:35 sati

Povratak  - poslije dopunskog rada u 11 :40 sati

Odlikašima čestitamo, baš kao i onima koji školsku godinu završavaju s nešto manjom ocjenom. Mnoge generacije osmih razreda osnovnih škola i završnih razreda srednjih škola se opraštaju i odlaze svatko svojim putem. Godine koje su proveli zajedno, bez obzira na sve, ostat će im u dugom i nezaboravnom sjećanju. Nadamo se da im je bilo lijepo ovdje i da će svojoj djeci danas sutra moći ispričati mnogo zanimljivih stvari koje su doživjeli i naučili u osnovnoj školi. Prije početka ljetnih praznika učenike 8. razreda očekuju i upisi u srednju školu. Sve obavijesti o upisima također mogu pronaći i na našoj web stranici.

Ljetni praznici su veselje za sve, ali nemojte zato zaboraviti nastaviti njegovati svoju kreativnost, upijati nova znanja i naučiti neke nove vrijednosti koje su vam potrebne u procesu odrastanja.

I za kraj treba spomenuti i pohvaliti nastavnike, učitelje i profesore i sve ostale djelatnike Škole koji su i ovu nastavnu godinu učenicima prenosili znanja, imali strpljenja za sve njihove nestašluke i brinuli se za učenike cijelo vrijeme njihovog boravka u školi. Svi oni će uskoro također na zaslužene godišnje odmore kako bi spremno dočekali novu školsku godinu. Kao i proteklih godina svi smo uložili jako puno truda u radu s učenicima i sudeći po onome što dobivamo kao povratnu informaciju od učenika, njihovih roditelja i ostatka lokalne zajednice uspjevamo svake godine biti sve bolji, zanimljiviji, kreativniji... Hvala svima na lijepim komentarima koje dobivamo od svih vas.

Nova školska godina 2019./2020. započinje 9. rujna.

Još jednom prenosimo obavijest da će Ministarstvo obrazovanja za sve učenike nabaviti udžbenike, dok će Grad Kutjevo svim učenicima kupiti radne bilježnice i  i likovnu mapu.

Želimo svima dugo i toplo ljeto te vesele i kreativne ljetne praznike!